Formacionet zyrtare: Manchester City – Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së Ligës së Kampionëve e cila zhvillohet në mes të Manchester City dhe Real Madrid.

Manchester City: Ederson, Walker, Fernandinho (C), Laporte, Cancelo, Rodrigo, Gundogan, De Bruyne, Foden, Sterling, Jesus.

Real Madrid: Courtois, Carvajal, Militao, Varane, Mendy, Casemiro, Modric, Kroos, Benzema, Hazard dhe Rodrygo

Ndeshjën e parë në Bernabeu e kishte fituar Manchester City, me rezultat 2-1./Albaniannews

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së Ligës së Kampionëve e cila zhvillohet në mes të Manchester City dhe Real Madrid.

Manchester City: Ederson, Walker, Fernandinho (C), Laporte, Cancelo, Rodrigo, Gundogan, De Bruyne, Foden, Sterling, Jesus.

Real Madrid: Courtois, Carvajal, Militao, Varane, Mendy, Casemiro, Modric, Kroos, Benzema, Hazard dhe Rodrygo

Ndeshjën e parë në Bernabeu e kishte fituar Manchester City, me rezultat 2-1./Albaniannews

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Liverpool i papërmbajtshëm përballë Arsenalit, shënon gol edhe transferi i ri

Liverpool ka arritur që me përmbysje të mposht Arsenalin, në kryendeshjen e javës së tretë në Premierligë. Të Kuqtë triumfuan me rezultat 3:1 në ‘Anfield’. Vendasit...

Pamje të tmerrshme, lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit

Armenia dhe Azerbajxhani vijojnë të jenë në konflikt të ashpër dhe të përgjakur. Televizioni shtetëror i Armenisë ka publikuar pamje vërtet të rënda që...

Neymar befason Valon Berishën i bën një ‘dhuratë’ në Instagram

Mbrëmë skuadra Reims, ku aktivizohen dyshja shqiptare Valon Berisha dhe Arbër Zeneli, është mposhtur nga kampioni i Francës, PSG me rezultat 0-2. Në këtë ndeshje...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
moderate rain
11.8 ° C
12.2 °
11.1 °
76 %
2.6kmh
75 %
Tue
14 °
Wed
18 °
Thu
17 °
Fri
21 °
Sat
24 °

LAJMET E FUNDIT

Liverpool i papërmbajtshëm përballë Arsenalit, shënon gol edhe transferi i ri

Liverpool ka arritur që me përmbysje të mposht Arsenalin, në kryendeshjen e javës së tretë në Premierligë. Të Kuqtë triumfuan me rezultat 3:1 në ‘Anfield’. Vendasit...

Pamje të tmerrshme, lufta mes Armenisë dhe Azerbajxhanit

Armenia dhe Azerbajxhani vijojnë të jenë në konflikt të ashpër dhe të përgjakur. Televizioni shtetëror i Armenisë ka publikuar pamje vërtet të rënda që...

Neymar befason Valon Berishën i bën një ‘dhuratë’ në Instagram

Mbrëmë skuadra Reims, ku aktivizohen dyshja shqiptare Valon Berisha dhe Arbër Zeneli, është mposhtur nga kampioni i Francës, PSG me rezultat 0-2. Në këtë ndeshje...