Gjithçka u bë zi për pak sekonda, një shofer sjell video tmerruese të momentit nga shpërthimi në Bejrut

Një shpërthim i fuqishëm ka shkundur Bejrutin e Libanit dje pasdite duke shkaktuar rreth 100 vdekje dhe mbi 4 mijë të plagosur.

Kjo fatkeqësi e libanezëve dyshohet që erdhi nga shpërthimi i disa rezervave me kimikate të rrezikshme në një port të Bejrutit.

Pamjet që vijnë nga atje janë të tmerrshme dhe të dhimbshme, po ashtu të rënda për njerëzit e ndjeshëm.

Një qytetar ka xhiruar momentin e shpërthimit derisa ai ishte duke vozitur në rrugë.

Një shpërthim i fuqishëm ka shkundur Bejrutin e Libanit dje pasdite duke shkaktuar rreth 100 vdekje dhe mbi 4 mijë të plagosur.

Kjo fatkeqësi e libanezëve dyshohet që erdhi nga shpërthimi i disa rezervave me kimikate të rrezikshme në një port të Bejrutit.

Pamjet që vijnë nga atje janë të tmerrshme dhe të dhimbshme, po ashtu të rënda për njerëzit e ndjeshëm.

Një qytetar ka xhiruar momentin e shpërthimit derisa ai ishte duke vozitur në rrugë.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
moderate rain
11.8 ° C
12.2 °
11.1 °
76 %
2.6kmh
75 %
Tue
14 °
Wed
18 °
Thu
17 °
Fri
21 °
Sat
24 °

LAJMET E FUNDIT