Gjoksi në rend të parë, modelja e ekspozon atë

Ajo asnjëherë nuk dështon të kthej kokat e njerëzve të saj në publik.

Dhe Lauren Goodger ka ngritur sërish pulset kur u shfaq në një klip me avull duke promovuar faqen e saj të abonimit të dielën.

Së fundi ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram.

Aty modelja ka treguar gjoksin dhe sytë e saj të veqantë që kanë marrë shumë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

Ajo asnjëherë nuk dështon të kthej kokat e njerëzve të saj në publik.

Dhe Lauren Goodger ka ngritur sërish pulset kur u shfaq në një klip me avull duke promovuar faqen e saj të abonimit të dielën.

Së fundi ka publikuar disa imazhe të reja në Instagram.

Aty modelja ka treguar gjoksin dhe sytë e saj të veqantë që kanë marrë shumë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...