spot_imgspot_img

Granit Xhaka me Arsenalin mposhtin edhe Manchester Unitedin, vazhdojnë të qëndrojnë në vendin e parë në Premier Ligë

Arsenal ka mposhtur me rezultat 3:2, skuadrën e Manchester United

Golat për Arsenal janë shënuar nga Nketiha i cili ka shënuar dy gola dhe një herë shënoi anglezi Saka. Kujtojmë që të goli i parë i Arsenalit asistoi Granit Xhaka.
Për Manchester United, golat janë realizuar ngaa Rashford dhe Martinez.

Pas kësaj fitore Arsenal mbetet lider në Premier Ligë me 50 pikë ndërkohë Manchester United, renditet në vendin e tretë me 38 pikë/Albanian News

Arsenal ka mposhtur me rezultat 3:2, skuadrën e Manchester United

Golat për Arsenal janë shënuar nga Nketiha i cili ka shënuar dy gola dhe një herë shënoi anglezi Saka. Kujtojmë që të goli i parë i Arsenalit asistoi Granit Xhaka.
Për Manchester United, golat janë realizuar ngaa Rashford dhe Martinez.

Pas kësaj fitore Arsenal mbetet lider në Premier Ligë me 50 pikë ndërkohë Manchester United, renditet në vendin e tretë me 38 pikë/Albanian News

spot_img

NGJARJE TË TJERA