Një super mami si Adrola Dushi, pozon ‘nudo’

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, njihet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Modelja është shumë aktive në Instagram, ku sjell për ndjekësit imazhe të ndryshme, shkruan GazetaBlic.

Kështu bëri edhe së fundmi, ku pozoi një foto e ulur dhe shihet se është pothuajse krejtësisht e zhveshur.

Përndryshe, Adrola Dushi vazhdon të jetë e përfolur për jetën e saj private, shkak kjo disa imazhe me reperin, Capital T.

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, njihet si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Modelja është shumë aktive në Instagram, ku sjell për ndjekësit imazhe të ndryshme, shkruan GazetaBlic.

Kështu bëri edhe së fundmi, ku pozoi një foto e ulur dhe shihet se është pothuajse krejtësisht e zhveshur.

Përndryshe, Adrola Dushi vazhdon të jetë e përfolur për jetën e saj private, shkak kjo disa imazhe me reperin, Capital T.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -