Nuk do ta besoni! Ja si quhet me të vërtetë Bora Zemani

Moderatorja e emisionit “Përputhen”, Bora Zemani, njihet si një nga femrat më të dashura për publikun shqiptar.Bora Zemani komentohet shumë herë për jetën e saj private, për të cilën nuk heziton edhe të tregoj.

Së fundmi, në një intervistë për ‘Revistën Class’, Bora tregoi gjëra nga jeta e saj për të cilat as nuk na kishte shkuar mendja ndonjëherë.

Ajo ka zbuluar se emri i saj i vërtetë është Borana, dhe ka një histori shumë të veçantë.Ajo tregoi se nëna e saj ishte frymëzuar për këtë emër në operën shqiptare ‘Borana’.

Kujtojmë se, Bora Zemani është duke e shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Donald Veshaj.

Moderatorja e emisionit “Përputhen”, Bora Zemani, njihet si një nga femrat më të dashura për publikun shqiptar.Bora Zemani komentohet shumë herë për jetën e saj private, për të cilën nuk heziton edhe të tregoj.

Së fundmi, në një intervistë për ‘Revistën Class’, Bora tregoi gjëra nga jeta e saj për të cilat as nuk na kishte shkuar mendja ndonjëherë.

Ajo ka zbuluar se emri i saj i vërtetë është Borana, dhe ka një histori shumë të veçantë.Ajo tregoi se nëna e saj ishte frymëzuar për këtë emër në operën shqiptare ‘Borana’.

Kujtojmë se, Bora Zemani është duke e shijuar lidhjen e saj të dashurisë me Donald Veshaj.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -