Pasi e “tradhtoi” me Andin, Fationi reagon ashpër ndaj Melisës: Do ta pështyja në fytyrë

Ish-protagonisti i emisionit “Për’puthen”, Fationi, tash e një kohë është në rivalitet me Melisën.

Fation Kuqari ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku nuk kishte si t’i shpëtonte pyetja për protagonistët e emisionit.

I pyetur se cilët nga ata do të dontë ta pështynte në fytyrë, ai u shpreh pa hezitim.

“Flokëkuqja”, tha ai.Pra bëhet fjalë për Melisën, ku sipas tij ajo është mashtruese, mendjelehtë, dinake dhe se e ka marrë famën nga takimet e tij me të.

Ish-protagonisti i emisionit “Për’puthen”, Fationi, tash e një kohë është në rivalitet me Melisën.

Fation Kuqari ishte i ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku nuk kishte si t’i shpëtonte pyetja për protagonistët e emisionit.

I pyetur se cilët nga ata do të dontë ta pështynte në fytyrë, ai u shpreh pa hezitim.

“Flokëkuqja”, tha ai.Pra bëhet fjalë për Melisën, ku sipas tij ajo është mashtruese, mendjelehtë, dinake dhe se e ka marrë famën nga takimet e tij me të.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -