Arsenal me ofertë serioze për yllin shqiptar

Arsenal po shpreh interesim edhe për një lojtar shqiptar.

Arsenali ka bërë një ofertë për mesfushorin e Levantes, Enis Bardhi, sipas raportimeve në Spanjë.

25-vjeçari u bashkua me skuadrën me bazë në Valencia nga skuadra hungareze Ujpest për një marrëveshje prej 1.5 milion euro tre vjet më parë dhe ka lënë përshtypje pozitive në La Liga.

Dhe sipas radiostacionit spanjoll Onda Cero, Gunners kanë paraqitur një ofertë të fortë për shqiptarin, i cili përfaqëson Maqedoninë e Veriut dhe raportohet se është i vetmi klub që e ka bërë këtë.

Por raporti shton se ka interes edhe nga klubi i Serie A Fiorentina dhe gjithashtu nga një skuadër anonime e Bundesligës.

 

Ai ka shënuar 16 gola në tre sezonet e tij në klub dhe ka qenë një nga lojtarët më të mirë të klubit spanjoll.

Get in Touch

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Related Articles

Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur sot me disa foto në Instagram por edhe video tepër të nxehta në Story të këtij rrjeti social Derisa në...

Which Country Has Flattened the Curve for the Coronavirus?

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

All that You Need to Know About the Coronavirus Outbreak

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

Get in Touch

169,151FansLike
100,000FollowersFollow
23,451SubscribersSubscribe

LAJMET E FUNDIT

Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur sot me disa foto në Instagram por edhe video tepër të nxehta në Story të këtij rrjeti social Derisa në...

Tetë të vdekur nga coronavirusi – shkon në 94 numri i viktimave në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se ka shkuar në 94 numri i i pacientëve të infektuar me coronnavirus...

“Shikohen shtrembër”, kosovari plagos tre persona në Austri

Një 31-vjeçar kosovar në Graz të Austrisë është përfshirë në një konflikt me armë, pasi një rumun e kishte “shikuar shtrembër” në një parking...

Sami Lushtaku: Rexha po gënjen shumë, a e di shumë mirë kush është Hashim Thaçi, shokë e ka pas!

Sami Lushtaku i PDK-së ka folur mospërkrahjen e Lëvizjes Vetëvendosje ndaj Rezolutës për mbrojtjen e vlerave të UÇK-së, e cila u votua sot në...

E ulët- Zyrtari i PDK-së ofendon Vjosën: Vrapove pas votave të Sprska-s, s’humbe asnjë KG…

Zyrtari i Partisë Demokratike të Kosovës, Bujar Cakolli ka bërë një status të ulët në drejtim të kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani. Duke përmendur zgjedhjen...