INFORMACIONET E FUNDIT NË:

Sport

11.8 C
Republic of Kosovo
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

Neymar befason Valon Berishën i bën një ‘dhuratë’ në Instagram

Mbrëmë skuadra Reims, ku aktivizohen dyshja shqiptare Valon Berisha dhe Arbër Zeneli, është mposhtur nga kampioni i Francës, PSG me rezultat 0-2. Në këtë ndeshje...

14 futbollistë përfundojnë në spital, shkak rrufeja

Natyra dhuron herë pas here surpriza të hidhura dhe një gjë e tillë i ka ndodhur disa futbollistëve adoleshentë në Zvicër. Po luhej ndeshja në...
- Reklamë nga Gjirafa -