INFORMACIONET E FUNDIT NË:

Lajme

11.8 C
Republic of Kosovo
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

Policia e Kosovë bëhet me super vetura

Policia e Kosovës ka “parakaluar” sot në Prishtinë me veturat e reja të tipit Skoda. Policia e Kosovës është pajisur me vetura të reja dhe...

Dedikimi prekës i të sëmurit me kancer për mjekët e QKUK-së

Halil Bogaj, një pacient i sëmurë me kancer gjatë trajtimit në Klinikën e Onkologjisë i ka dedikuar një poezi stafit mjekësor. Poezia “Në Klinikën Onkologjike”...
- Reklamë nga Gjirafa -