INFORMACIONET E FUNDIT NË:

Lajme

18 C
Republic of Kosovo
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

Mërgim Vojvoda: Nusen e dua shqiptare dhe mundësisht myslimane

Mërgim Vojvoda është zgjedhur futbollisti më i mirë në Kosovë për vitin 2020. Futbollisti i Torinos tashmë ka kaluar problemet shëndetësore dhe i është bashkuar...

Parashikimi/ Ja si do të jetë moti ditën e enjte

Përshëndetje! Kjo javë do të vijojë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimatre keto më...

Milot Rashica e ka bërë “hapin tjetër të madh” në Gjermani

Sulmuesi i Kosovës tashmë ka arritur marrëveshje me kompaninë e madhe të veshmbathjeve, “Adidas”, shkruan “Zeri.info”. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Rashica në rrjetin...

Enca “thyen” rrjetin, ekspozon sërish gjoksin gjigant

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të provokojë ndjekësit me imazhet e shumta që sjell në rrjetet sociale.Enca ndau me ndjekësit në llogarin...
- Reklamë nga Gjirafa -