INFORMACIONET E FUNDIT NË:

OP/ED

0.9 C
Republic of Kosovo
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

Artan Fuga: Pse po martohen gratë shqiptare me burra serbë?

Nga Artan Fuga KRUSHQIT E PANGRIRË: MBI MARTESAT MES VAJZAVE SHQIPTARE DHE BURRAVE SERBË Kur ish-studentja ime në lëndën e Komunikimit Ndërkulturor, Olta Murataj, në studimet...

Vota që po na hakmerret!

Shkruan: Atdhe Gjoci Harresa që po na kushton edhe me jetë sot jo veç neve, por edhe brezave në ardhje, buron nga militantizmi, injoranca dhe...

“Bjeri grekut”

Nga Edi Rama Kështu më shkruante njëri ndër disa “patriotë” të irrituar, që mësyjnë këto ditë me ajfon në këtë faqe, duke e komentuar situatën...
- Reklamë nga Gjirafa -

Makina përplas biznesmenin, ndërron jetë 60-vjeçari

Disa çaste më parë, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot në vendin e njohur si Ishull-Lezhë, ku një automjet është përplasur...

Loredana Zefi pozon atraktive para pasqyrës, zbulon tatuazhet në trup

Loredana Zefi duket atraktive para pasqyrës. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është një nga emrat shumë të komentuar në media e publik, shkruan lajmi.net. Karriera...