Category:

OP/ED

Adrola dhe Kristina marrin vëmendje me pozat atraktive në plazh

Janë bërë bashkë dy bukuroshet shqiptare. Adrola Dushi dhe Kristina Baki kanë marrë vëmendje me imazhet e fundit të realizuara në plazh, shkruan lajmi.net. Si Adrola...

Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur sot me disa foto në Instagram por edhe video tepër të nxehta në Story të këtij rrjeti social Derisa në...

Which Country Has Flattened the Curve for the Coronavirus?

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

Berat Buzhala: Dasmat nuk i kisha leju ma hiç

Shkruan Berat Buzhala Bie fjala une dasmat nuk i kisha leju mo hic, pa marre parasysh nivelin e rrezikut te virusit. O bre vec ajo ndjenja...

Qeveritë e dikurshme të ‘morinave’ do na duken patriotike në krahasim me këtë të ‘Listës Sërpska’

Shkruan Kim Mehmeti "Pa kaluar as tre ditë të plota nga ardhja në pushtet, Qeveria e ‘Listës Sërpska’ nuk solli ndonjë vendim në të...

Hashimi i Gjithëpushtetshëm dhe Mëshirëplotë

Shkruan Sali Bytyçi Dikur, moti, mrekullitë ngjanin në Lindje: në Arabinë Saudite, në Egjipt, në Palestinë, e përreth tyre, ku Të Dërguarit e Krijuesit bisedonin...

Presidenti i Kosovës ia doli – e bëri vendin me qeveri të ‘Listës Srpska’!

Nga Kim Mehmeti "Keni kujdes sepse tani, kur më në fund ia doli ta rrëzojë qeverinë e partive shqiptare dhe ta bëjë Kosovën me qeveri...

Kimet Berisha: Avdullah Hoti unë e di “kush je ti”, se mua më kanë tregu do të presidencës

Nga:Kimete Berisha Publicistja Kimete Berisha, ka komentuar mbajtjen sekrete të marrëveshjes së LDK-së me Listën Serbe. Ajo në postimin e saj në Facebook, i është drejtuar...

‘Shqipëritë’ tona ishin dhe mbetën vende ku, o rrënohet e kaluara, o shitet e ardhmja kombëtare!

Nga: Kim Mehmeti Trekëndëshi Tiranë-Prishtinë-Shkup ka disa muaj që i ka rrugët e mbyllura, sepse janë lëshuar tratë që ndajnë kufijtë shqiptaro-shqiptarë. Pra kanë kaluar...

Teatri… nuk dimë se si Ingels do të përgjigjej sot

Kryebashkiaku Veliaj shkruante sot: “Teksa ne kemi humbur 3 vjet për ndërtimin e Teatrit të ri Kombëtar, hidhini një sy projekteve të jashtëzakonshme që...

Pse gratë janë lidere më të mira në kohë krize

Ndërkohë që shumë faktorë po formësojnë rezultatet gjatë pandemisë COVID-19, lidershipi është padyshim një nga më të rëndësishmit. Nuk duhet të jetë habi që...

Nuk rikthehet demokracia, pa burg për Edi Ramën (Teatri si autopsia e një krimi perfekt)

Po të shikohet kontrata e Fushës me shtetin ajo përbën një subjekt më vete për burg. Leja për kulla që iu dha atij, parashikonte...

Adrola dhe Kristina marrin vëmendje me pozat atraktive në plazh

Janë bërë bashkë dy bukuroshet shqiptare. Adrola Dushi dhe Kristina Baki kanë marrë vëmendje me imazhet e fundit të realizuara në plazh, shkruan lajmi.net. Si Adrola...

Gjoksmadhja Fjolla realizon fotografi provokative

Këngëtarja Fjolla Morina është shfaqur sot me disa foto në Instagram por edhe video tepër të nxehta në Story të këtij rrjeti social Derisa në...

Which Country Has Flattened the Curve for the Coronavirus?

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

All that You Need to Know About the Coronavirus Outbreak

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...

Your Questions About Life Under Coronavirus Answered Here

Prevention Sugar seems to have developed a reputation as the big bad wolf in relation to health. We have reported on numerous studies associating sugar...