INFORMACIONET E FUNDIT NË:

Ekonomi

12 C
Republic of Kosovo
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

Zbulohen shifrat, ja sa para kanë kosovarët në banka

Përhapja e pandemisë ka ndikuar edhe në sektorin bankar duke sjellë vështirësi operative dhe afariste, kështu ka thënë, drejtor i Shoqatës së Bankave, Petrit...
- Reklamë nga Gjirafa -