Aksidenti me fatalitet në rrugën Prizren – Gjakovë, ky është i riu që vdiq!

Në mbrëmjen e sotme ka humbur jetën një i ri, ndërsa tre persona të tjerë janë lënduar, si pasojë e aksidentit në rrugën Prizren – Gjakovë.

Indeksonline mëson së viktima është 27-vjecari, B.G, nga fshati Zojz i Prizrenit.

Lajmin për këtë aksident e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Një veturë Mercedes, një traktor dhe një kamionetë janë përplasur ndërmjet vete.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:15 minuta, ndërsa ende nuk është e qartë se si ka ardhur deri te përplasja e tre automjeteve ndërmjet vete.

Në mbrëmjen e sotme ka humbur jetën një i ri, ndërsa tre persona të tjerë janë lënduar, si pasojë e aksidentit në rrugën Prizren – Gjakovë.

Indeksonline mëson së viktima është 27-vjecari, B.G, nga fshati Zojz i Prizrenit.

Lajmin për këtë aksident e ka konfirmuar edhe Zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Një veturë Mercedes, një traktor dhe një kamionetë janë përplasur ndërmjet vete.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:15 minuta, ndërsa ende nuk është e qartë se si ka ardhur deri te përplasja e tre automjeteve ndërmjet vete.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
few clouds
23.8 ° C
25 °
22.2 °
36 %
3.1kmh
20 %
Sat
24 °
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
28 °
Wed
28 °

LAJMET E FUNDIT