spot_img

Driton Latifi: Ndeshja Drita – Prishtina është vendimtare për të ardhmen e trajnerit Vavalis

spot_img

Analisti i njohur i futbollit kosovar, Driton Latifi, është i ftuar në emisionin ‘EKIPI A’ në ATV.

Latifi duke e komentuar barazimin e Dritës me Fushë Kosovën ka deklaruar që trajneri Akis Vavalis nuk i ka punët mirë.

‘Tifozët e Dritës nuk është që durojnë shumë. Mendoj që sfida e radhës e Dritës me Prishtinën do të jetë vendimtare edhe trajnerin Akis Vavalis’ tha Latifi.

Kujtojmë që Drita aktualisht deri me tani ka zhvilluar 5 ndeshje dhe ka vetëm një fitore dhe 3 barazime, duke grumbulluar kështu pesë pikë.

Analisti i njohur i futbollit kosovar, Driton Latifi, është i ftuar në emisionin ‘EKIPI A’ në ATV.

Latifi duke e komentuar barazimin e Dritës me Fushë Kosovën ka deklaruar që trajneri Akis Vavalis nuk i ka punët mirë.

‘Tifozët e Dritës nuk është që durojnë shumë. Mendoj që sfida e radhës e Dritës me Prishtinën do të jetë vendimtare edhe trajnerin Akis Vavalis’ tha Latifi.

Kujtojmë që Drita aktualisht deri me tani ka zhvilluar 5 ndeshje dhe ka vetëm një fitore dhe 3 barazime, duke grumbulluar kështu pesë pikë.

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img