Beatrix Ramosaj ndan pamje në të brendshme të vogla

Bukuroshja ka publikuar videon joshëse në rrjete sociale.

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj në veshje të ngushtë.

 

Beatrix ndau pamje të linjave trupore ku theksoi barkun e sheshtë në të brendshme ngjyrë blu dhe zi.

Në videon e publikuar, Beatrix mund të shihet duke marrë poza joshëse para pasqyrës teksa shfaqet e veshur me fustanin e ngjitur pas trupit.

Bukuroshja ka publikuar videon joshëse në rrjete sociale.

Beatrix njihet për bukurinë e saj magjepsëse, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë imazhe nga më të ndryshmet, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja erdhi në formë të mahnitshme teksa ka befasuar fansat me paraqitjen e saj në veshje të ngushtë.

 

Beatrix ndau pamje të linjave trupore ku theksoi barkun e sheshtë në të brendshme ngjyrë blu dhe zi.

Në videon e publikuar, Beatrix mund të shihet duke marrë poza joshëse para pasqyrës teksa shfaqet e veshur me fustanin e ngjitur pas trupit.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -