Beniada sërish me skena provokuese në Big Brother VIP, ia tregon të pasmet maskotës së ariut

Në shtëpinë e Big Brother VIP është futur një maskotë.

Një person i veshur me maskotën e një ariu, është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për të provokuar dhe ngacmuar banorët në kuadër të provës javore.

E teksa ka krijuar një situatë ndryshe në BBV, duket se një nga banoret ka vendosur gjithashtu ta provokojë “banorin” e ri.

@welcome_to_albania #fyp #fypシ #viralvideo #tiktokkosova #bigbrothervipalbania #viral #fypp #perty #pertyshqip ♬ original sound – WELCOME_TO_ALBANIA_

Në një moment, kamerat kanë transmetuar çastin kur modelja Beniada Nishani ngrihet në këmbë në dhomën e gjumit dhe ia drejton të pasmet maskotës.

Ajo ngrit fustanin e saj lartë, duke zbuluar kështu në tërësi të pasmet, si një shenjë ngacmimi ndaj ariut të sapo futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Që nga fillimi i spektaklit, Beniada është shquar si një prej banoreve më tërheqëse dhe pozitive brenda shtëpisë.

@karrocadylit5

#viral #fyp #albania #kosovo #shqipetnebot #perputhen #bigbrother

♬ original sound – Tik Toker

Në anën tjetër, televotimi për të eliminuarin e radhës vazhdon, ku një prej tre banorëve: Ilirit, Eltonit ose Arbërit, do të lërë shtëpinë të premten. /Telegrafi/

Në shtëpinë e Big Brother VIP është futur një maskotë.

Një person i veshur me maskotën e një ariu, është futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri për të provokuar dhe ngacmuar banorët në kuadër të provës javore.

E teksa ka krijuar një situatë ndryshe në BBV, duket se një nga banoret ka vendosur gjithashtu ta provokojë “banorin” e ri.

@welcome_to_albania #fyp #fypシ #viralvideo #tiktokkosova #bigbrothervipalbania #viral #fypp #perty #pertyshqip ♬ original sound – WELCOME_TO_ALBANIA_

Në një moment, kamerat kanë transmetuar çastin kur modelja Beniada Nishani ngrihet në këmbë në dhomën e gjumit dhe ia drejton të pasmet maskotës.

Ajo ngrit fustanin e saj lartë, duke zbuluar kështu në tërësi të pasmet, si një shenjë ngacmimi ndaj ariut të sapo futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Që nga fillimi i spektaklit, Beniada është shquar si një prej banoreve më tërheqëse dhe pozitive brenda shtëpisë.

@karrocadylit5

#viral #fyp #albania #kosovo #shqipetnebot #perputhen #bigbrother

♬ original sound – Tik Toker

Në anën tjetër, televotimi për të eliminuarin e radhës vazhdon, ku një prej tre banorëve: Ilirit, Eltonit ose Arbërit, do të lërë shtëpinë të premten. /Telegrafi/

spot_img

NGJARJE TË TJERA