INFORMACIONET E FUNDIT NË:

Showbiz

7 C
Republic of Kosovo
- Reklamë nga Gjirafa -
- Reklamë nga Gjirafa -

A është kjo femra më e kompletuar shqiptare, vlerësojeni vet

Ka fituar shumë çmime vendore dhe ndërkombëtare si modelja më e mirë. Bëhet fjalë për modelen e ‘Gecjan Fashion Group’ Kosovare Halimi, e cila njihet...

Elita Rudi lë në hije të gjitha nuset

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është padyshim një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e...

Dy bukuroshet që po bëjnë namin në rrjet, “pushtuan” rrugët me biçikleta

Yjet e “Love island” Elma Pazar dhe Georgia Steel morën gjithë vëmendjen teksa shëtisnin me biçikletë rrugëve të Londrës. Veshur me pantallona xhins shumtë të...
- Reklamë nga Gjirafa -