Dashuria në ‘Facebook’ nuk njeh moshë, 81 vjeçarja martohet me 35 vjeçarin

Lidhjet e dashurisë ndonjëherë kalojnë kufinjtë. Një grua e moshës 81 vjeçare Iris Jones dhe i dashuri i saj, Mohammed Ahmed 35 vjeçar kanë dhënë një intervistë për një emision, ku pati të skuqura në fytyrë dhe të qeshura pafund, transmeton Gazeta Metro

I dashuri i saj fillimisht akuzohej nga familjarët e 81 vjeçarës, sepse ata thoshin hapur se lidhja e saj e dashurisë ishte vetëm për shkak të parave të saj, dhe i dashuri i saj Mohammed menjëherë ka reaguar duke thënë: “Unë nuk dua kombësi dhe as nuk dua para, unë jam rehat si edhe kjo dhe vetë punoj, lavdëruar qoftë Zoti, kam paratë e mia ”

E gjithë kjo zhurmë dhe kjo dalje televizive për të treguar lidhjen e dashurisë mes saj dhe të dashurit të saj më të ri, është bërë për shkak të familjarëve të znj. Iris e cila nuk deshi më të durojë komentet e familjarëve të saj, ku thoshin se ata dy ishin bashkë për shkak të milionave të saj dhe jo për shkak të dashurisë siç thoshte Mohammedi.
Ajo dha një nga intervistat më të paharrueshme në historinë e emisionit në të cilën Iris dhe Mohammed ishin mysafirë, ndërsa tregoi shumë edhe për natën e saj të parë me njeriun e saj të ri pasi ishte ajo e cila shkoi ta vizitonte atë në Egjipt.

Iris ishte shprehur se në atë kohë se ajo “ndjehej përsëri e virgjër” duke e vazhduar bisedën, por kur u panë fytyrat e moderatovëve të emisionit ata tashme kishin marrë ngjyrë të kuqe.

Madje një moment Mohammed ishte shprehur i nervozuar me emrin të cilin po e quanin ‘Toyboy’ ai kishte shtuar se :”Unë jam i zemëruar për të se si më thërrasin në media sepse unë nuk jam lodër. Unë jam një njeri, jo lodër! ishte shprehur i revoltuar 35 vjeçari nga Egjipti.

Dhe tani Mohammed dhe Iris të cilët u takuan në Facebook , janë bërë burrë dhe grua dhe të martuar sipas ligjit.

Lidhjet e dashurisë ndonjëherë kalojnë kufinjtë. Një grua e moshës 81 vjeçare Iris Jones dhe i dashuri i saj, Mohammed Ahmed 35 vjeçar kanë dhënë një intervistë për një emision, ku pati të skuqura në fytyrë dhe të qeshura pafund, transmeton Gazeta Metro

I dashuri i saj fillimisht akuzohej nga familjarët e 81 vjeçarës, sepse ata thoshin hapur se lidhja e saj e dashurisë ishte vetëm për shkak të parave të saj, dhe i dashuri i saj Mohammed menjëherë ka reaguar duke thënë: “Unë nuk dua kombësi dhe as nuk dua para, unë jam rehat si edhe kjo dhe vetë punoj, lavdëruar qoftë Zoti, kam paratë e mia ”

E gjithë kjo zhurmë dhe kjo dalje televizive për të treguar lidhjen e dashurisë mes saj dhe të dashurit të saj më të ri, është bërë për shkak të familjarëve të znj. Iris e cila nuk deshi më të durojë komentet e familjarëve të saj, ku thoshin se ata dy ishin bashkë për shkak të milionave të saj dhe jo për shkak të dashurisë siç thoshte Mohammedi.
Ajo dha një nga intervistat më të paharrueshme në historinë e emisionit në të cilën Iris dhe Mohammed ishin mysafirë, ndërsa tregoi shumë edhe për natën e saj të parë me njeriun e saj të ri pasi ishte ajo e cila shkoi ta vizitonte atë në Egjipt.

Iris ishte shprehur se në atë kohë se ajo “ndjehej përsëri e virgjër” duke e vazhduar bisedën, por kur u panë fytyrat e moderatovëve të emisionit ata tashme kishin marrë ngjyrë të kuqe.

Madje një moment Mohammed ishte shprehur i nervozuar me emrin të cilin po e quanin ‘Toyboy’ ai kishte shtuar se :”Unë jam i zemëruar për të se si më thërrasin në media sepse unë nuk jam lodër. Unë jam një njeri, jo lodër! ishte shprehur i revoltuar 35 vjeçari nga Egjipti.

Dhe tani Mohammed dhe Iris të cilët u takuan në Facebook , janë bërë burrë dhe grua dhe të martuar sipas ligjit.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
2.5 ° C
3 °
1.7 °
74 %
2.1kmh
75 %
Tue
7 °
Wed
8 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
10 °

LAJMET E FUNDIT

Ky është lloji më i rrallë i personit, a jeni i tillë?

Sipas Carl Jung, lloji i personalitetit që ka kombinime unike të tipareve, të cilat përfshijnë, ndër të tjera, mbylljen, ndjeshmërinë dhe drejtësinë, përbën vetëm...