E rëndë: Babai kosovar dhunon vajzën e tij të mitur

Një kosovar ka dhunuar seksualisht bijën e tij të mitur.

Rasti ka ndodhur më datë 6 gusht të këtij viti, por tek sot një dëshmitar e ka njoftuar policinë lidhur me rastin.

Në raportin e policisë, thuhet se mashkulli kosovar ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur, viktimën femër kosovare.

“Prishtinë 06.08.2020. Dëshmitari mashkull kosovar ka njoftuar se i dyshuari mashkull kosovar ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pasa intervistimit dërgohet në mbajtje.”, shpjegon raporti i Policisë.

Në anën tjetër, bie në sy fakti se rasti nuk është raportuar në polici për 3 muaj që kur ka ndodhur.

Një kosovar ka dhunuar seksualisht bijën e tij të mitur.

Rasti ka ndodhur më datë 6 gusht të këtij viti, por tek sot një dëshmitar e ka njoftuar policinë lidhur me rastin.

Në raportin e policisë, thuhet se mashkulli kosovar ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur, viktimën femër kosovare.

“Prishtinë 06.08.2020. Dëshmitari mashkull kosovar ka njoftuar se i dyshuari mashkull kosovar ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tij të mitur viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pasa intervistimit dërgohet në mbajtje.”, shpjegon raporti i Policisë.

Në anën tjetër, bie në sy fakti se rasti nuk është raportuar në polici për 3 muaj që kur ka ndodhur.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
2.5 ° C
3 °
1.7 °
74 %
2.1kmh
75 %
Tue
7 °
Wed
8 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
10 °

LAJMET E FUNDIT

Përse piloti dhe kopiloti kurrë nuk hanë të njëjtin ushqim?

Siguria e udhëtarëve në aeroplan pothuajse është tërësisht në duar të personalit, kështu që piloti në fluturimet komerciale duhet patjetër të respektojnë edhe gjëra...