Reklamë nga Gjirafa

Edi Rama shfaqet me thonj të paprerë

Reklamë nga Gjirafa

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama ka qëndruar për vizitë dy ditore në Republikën e Kosovës, ku është takuar me përfaqësues të shtetit dhe kryetar të partive politike.

Ai në Kosovë erdhi siç tha për tu njohur më detajisht për njoftim/aktakuzën e ngritur nga Gjykata Speciale ndaj Presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Edi Rama di ta marr vëmendjen në vizita dhe deklarime që ai bënë, transmeton IndeksOnline.

Derisa dje vëmendja shkoi tek kollarja e tij disa ngjyrëshe, sot një detaj tjetër ka kapur fotoreporteri i IndeksOnline.

Gjatë kohës sa po mbante deklarim para mediave nga Aeroporti “Adem Jashari”, është vërejtur se thoni i gishtit tregues së Edi Ramës është i paprerë prej kohësh për arsyeje të panjohura.

Rama në të kaluarën kishte nxitur debat me veshjen e tij, duke bërë kombinime jo të zakonshme./IndeksOnline/

- Artikujt më poshtë janë reklama -
Reklamë nga Gjirafa

Artikuj të ngjashëm

Xhensila me foto provokuese nga prapaskenat e klipit të ri

Xhensila erdhi në top-formë në videoklipin e ri. Xhensila Myrtezaj ka publikuar projektin e ri muzikor “Panorama”, në duet me Ardian Bujupin, shkruan lajmi.net. Kjo këngë...

Flet më në fund Jeta Xharra rreth shtëpisë milionëshe: Arsyetohet duke thënë se s’ka faj

Gazetarja Jeta Xhara është arsyetuar për skandalin që ditë më parë iu publikua në media, në të cilin u përfshi bashkë me Haki Abazin...

I la të gjitha pasuritë për te pasur moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit

Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë “ikonë” e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mposhtur moderatoren për të zbuluar...

Ku na gjeni?

169,141FansLike
125,000FollowersFollow

LAJMET E FUNDIT

Flet më në fund Jeta Xharra rreth shtëpisë milionëshe: Arsyetohet duke thënë se s’ka faj

Gazetarja Jeta Xhara është arsyetuar për skandalin që ditë më parë iu publikua në media, në të cilin u përfshi bashkë me Haki Abazin...

I la të gjitha pasuritë për te pasur moderatoren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit

Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë “ikonë” e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mposhtur moderatoren për të zbuluar...

Ky do të jetë avokati i Hashim Thaçit në Hagë

Pas dorëzimit të aktakuzës kundër tij, Hashim Thaçi do t’i nisë së shpejti udhëtimet për në Hagë. Atje do të intervistohet të hënën, e...

Një 34-vjeçar nga Kosova mbytet në det, në Shëngjin

Një 34-vjeçar nga Kosova është mbytur në det në afërsi të Shëngjinit, ka raportuar gazeta tiranase, Panorama. Sipas kësaj gazete, ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Lista Srpska largohet nga salla pasi deputetët mbajtën 1 minutë heshtje për masakrën e Srebrenicës

Seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës ka nisur me një minutë heshtje në shenjë nderimi për të gjitha viktimat e masakrës së Srebrenicës,...