Ekspertja zbulon arsye “shqetësuese” pse shpesh gratë nuk duan marrëdhënie intime

Ekspertja e seksit, Nadia Bokody nga Sydney, ka zbuluar arsyen “shqetësuese” për shkak të së cilës femrat nuk e duan seksin.

Nadia thotë që shumica e femrave ndrydhin seksualitetin e tyre, nga frika se si burrat do t’i trajtojnë ato.

Gjëja më e mirë që mund të bëni për të ngritur përsëri epshin tuaj është të praktikoni rregullisht masturbimin.

Po, ju duhet të respektoni dëshirat tuaja dhe të kuptoni Gratë mësohen të shtypin këtë anë të vetvetes. Dhe disa prej nesh bëhen aq të mira në ndrydhjen e dëshirës sonë, sa që në fund arrijmë ta shuajmë, shpjegon ajo, transmeton Living.

Shkrimtarja dhe ekspertja e seksit, e cila ka më shumë se 59.000 ndjekës në Instagram, komentoi karrierën e saj si kolumniste, si dhe të gjitha komentet dhe ofendimet që ka përjetuar që kur mori guximin të pranonte se i pëlqente seksi.

Paragjykimet ndaj grave dhe seksit ekzistojnë, por kjo nuk duhet të bëhet problem që femrat të mos arrijnë atë që kërkojnë në shtrat.

Ekspertja e seksit, Nadia Bokody nga Sydney, ka zbuluar arsyen “shqetësuese” për shkak të së cilës femrat nuk e duan seksin.

Nadia thotë që shumica e femrave ndrydhin seksualitetin e tyre, nga frika se si burrat do t’i trajtojnë ato.

Gjëja më e mirë që mund të bëni për të ngritur përsëri epshin tuaj është të praktikoni rregullisht masturbimin.

Po, ju duhet të respektoni dëshirat tuaja dhe të kuptoni Gratë mësohen të shtypin këtë anë të vetvetes. Dhe disa prej nesh bëhen aq të mira në ndrydhjen e dëshirës sonë, sa që në fund arrijmë ta shuajmë, shpjegon ajo, transmeton Living.

Shkrimtarja dhe ekspertja e seksit, e cila ka më shumë se 59.000 ndjekës në Instagram, komentoi karrierën e saj si kolumniste, si dhe të gjitha komentet dhe ofendimet që ka përjetuar që kur mori guximin të pranonte se i pëlqente seksi.

Paragjykimet ndaj grave dhe seksit ekzistojnë, por kjo nuk duhet të bëhet problem që femrat të mos arrijnë atë që kërkojnë në shtrat.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
2.5 ° C
3 °
1.7 °
74 %
2.1kmh
75 %
Tue
7 °
Wed
8 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
10 °

LAJMET E FUNDIT

​Ëndrrat që nuk duhet të injorohen – zbuloni kuptimet e tyre

Për shekuj me radhë, njerëzit janë përpjekur të interpretojnë kuptimin e ëndrrave, ndërsa shkencëtarët kanë bërë kërkime të jashtëzakonshme në këtë fushë. Onirologjia është fusha...