Enis Bardhi në verë pritet t’i bashkohet gjigantit turk

Enis Bardhi pritet të largohet nga Levante gjatë afatit kalimtar veror.

Skuadra spanjolle Levante ka rënë nga La Liga dhe pritet t’i largohen yjet kryesorë të skuadrës, ku në mesin e tyre është edhe Bardhi.

E ardhmja e shqiptarit që luan për Maqedoninë e Veriut pritet të jetë në Superligën e Turqisë.

Është gjiganti turk, Fenerbahce që ka filluar negociatat me agjentët e futbollistit pasi dëshiron ta transferojë në Turqi.

Enis Bardhi pritet të largohet nga Levante gjatë afatit kalimtar veror.

Skuadra spanjolle Levante ka rënë nga La Liga dhe pritet t’i largohen yjet kryesorë të skuadrës, ku në mesin e tyre është edhe Bardhi.

E ardhmja e shqiptarit që luan për Maqedoninë e Veriut pritet të jetë në Superligën e Turqisë.

Është gjiganti turk, Fenerbahce që ka filluar negociatat me agjentët e futbollistit pasi dëshiron ta transferojë në Turqi.

spot_img

NGJARJE TË TJERA