Enver Idrizi tregon se si u njoftua me Van Damin dhe çfarë i tha ai

Ish karateisti i njohur shqiptar Enver Idrizi ka qenë i ftuar në emisionin shumë të shikuar ‘LIBERO’ i cili transmetohet në televizionin ATV dhe drejtohet nga Resul Sinani.

Në këtë emision, Idrizi ka treguar se si ishte njoftuar me yllin e filmave aksion, belgun Van Dame.

Për më shumë detaje shikojeni emisionin më poshtë./Albanian News

 

Ish karateisti i njohur shqiptar Enver Idrizi ka qenë i ftuar në emisionin shumë të shikuar ‘LIBERO’ i cili transmetohet në televizionin ATV dhe drejtohet nga Resul Sinani.

Në këtë emision, Idrizi ka treguar se si ishte njoftuar me yllin e filmave aksion, belgun Van Dame.

Për më shumë detaje shikojeni emisionin më poshtë./Albanian News

 

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -