Eskalon Roza Lati! E quan veten bilionere teksa pozon në tanga nga vaska

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, është shumë aktive në rrjetet sociale.

 

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shihet në vaskë dhe ka marrë gjithë vëmendjen me veshjen e saj provokuese.

Këto imazhe u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e saj por edhe u bënë virale në rrjet.

Moderatorja e njohur shqiptare, Roza Lati, është shumë aktive në rrjetet sociale.

 

Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe ku shihet në vaskë dhe ka marrë gjithë vëmendjen me veshjen e saj provokuese.

Këto imazhe u pëlqyen dhe u komentuan mjaft shumë nga ndjekësit e saj por edhe u bënë virale në rrjet.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -