Femër seksi si kjo gazetare shqiptare harrojeni të keni parë!

Prezantuesja e sportit, Bora Zemani ka kohë që është njëra ndër prezantueset sportive për të cilën flitet shumë në mediet rozë. Zeman është mjaft aktive në rrjetin social ‘instagram’ dhe nuk ndalet së nxjerri poza nga më të ndryshmet, si gjatë kohës kur është në punë, por edhe kur është jashtë.

Të qenit prezantuese nuk është puna e vetme që asaj i shkon përdore, sepse ajo duket të jetë goxha e zonja edhe si modele. Në disa fotografi të publikuara në ‘instagram’, ajo shfaqet shumë atraktive dhe joshëse, transmeton Mapo.al.

Zemani është nënë e një fëmije, por kjo nuk e ka ndalur atë të merret me profesionin e saj, dhe të jetë në formë. Dashurinë që ka ndaj tij ajo nuk heziton ta shpreh për asnjë moment të vetëm, duke i dhënë edhe atij hapësirë e duke publikuar foto të tij në ‘instagram’.

Më poshtë do të gjeni një përmbledhje të disa nga fotografitë e saj, në të cilat ajo shfaqet tejet ‘e nxehtë’ dhe provokuese.

Prezantuesja e sportit, Bora Zemani ka kohë që është njëra ndër prezantueset sportive për të cilën flitet shumë në mediet rozë. Zeman është mjaft aktive në rrjetin social ‘instagram’ dhe nuk ndalet së nxjerri poza nga më të ndryshmet, si gjatë kohës kur është në punë, por edhe kur është jashtë.

Të qenit prezantuese nuk është puna e vetme që asaj i shkon përdore, sepse ajo duket të jetë goxha e zonja edhe si modele. Në disa fotografi të publikuara në ‘instagram’, ajo shfaqet shumë atraktive dhe joshëse, transmeton Mapo.al.

Zemani është nënë e një fëmije, por kjo nuk e ka ndalur atë të merret me profesionin e saj, dhe të jetë në formë. Dashurinë që ka ndaj tij ajo nuk heziton ta shpreh për asnjë moment të vetëm, duke i dhënë edhe atij hapësirë e duke publikuar foto të tij në ‘instagram’.

Më poshtë do të gjeni një përmbledhje të disa nga fotografitë e saj, në të cilat ajo shfaqet tejet ‘e nxehtë’ dhe provokuese.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -