Ferizaji nuk ndalet në merkato, transferon edhe një futbollist

Ferizaji i rikthyer në Superligë, nuk ka të ndalur në përforcime këtë verë. Ekipi i Arbnor Morinës është më aktivi nga të gjitha skuadrat tjera dhe duket se skuadra po përgatitet që të mos rrezikohet në asnjë mënyrë për rënie nga elita – por të konkurrojë për gara evropiane.
Kështu, në vazhdën e përforcimeve, Ferizaji pak më parë ka prezantuar edhe futbollistin Gentian Emini.

Mbrojtëi Emini në stinorin e kaluar ka qenë pjesë e Ulpianës së Lipjanit, ndërsa 24-vjeçari pritet t’i shtojë cilësi skuadrës.

Derisa Ferizaji i ka uruar suksese Eminit, skuadra po vazhdon përgatitjet për edicionin 2022/23.

Ferizaji i rikthyer në Superligë, nuk ka të ndalur në përforcime këtë verë. Ekipi i Arbnor Morinës është më aktivi nga të gjitha skuadrat tjera dhe duket se skuadra po përgatitet që të mos rrezikohet në asnjë mënyrë për rënie nga elita – por të konkurrojë për gara evropiane.
Kështu, në vazhdën e përforcimeve, Ferizaji pak më parë ka prezantuar edhe futbollistin Gentian Emini.

Mbrojtëi Emini në stinorin e kaluar ka qenë pjesë e Ulpianës së Lipjanit, ndërsa 24-vjeçari pritet t’i shtojë cilësi skuadrës.

Derisa Ferizaji i ka uruar suksese Eminit, skuadra po vazhdon përgatitjet për edicionin 2022/23.

spot_img

NGJARJE TË TJERA