Feston ditëlindjen, por a e dini sa vjeç mbush Kejvina Kthella?

Modelja e njohur sot feston ditëlindjen e saj.

Kejvina Kthella, ndau pamje nga festa e ditëlindjes së saj në rrjete sociale në të cilën e ftuar ishte edhe Arta Elezaj, shkruan lajmi.net.

Krahas, festës luksoze dhe dhuratave të shumta një detaj që shton kuriozitetin është edhe mosha e saj.

Modelja, ka lindur me 2 qershor dhe sot mbush plot 26 vite jetë.

Ndryshe, Kejvina Kthella është një nga emrat e komentuar në media rozë si nga jeta personale dhe profesionale.

Modelja e njohur sot feston ditëlindjen e saj.

Kejvina Kthella, ndau pamje nga festa e ditëlindjes së saj në rrjete sociale në të cilën e ftuar ishte edhe Arta Elezaj, shkruan lajmi.net.

Krahas, festës luksoze dhe dhuratave të shumta një detaj që shton kuriozitetin është edhe mosha e saj.

Modelja, ka lindur me 2 qershor dhe sot mbush plot 26 vite jetë.

Ndryshe, Kejvina Kthella është një nga emrat e komentuar në media rozë si nga jeta personale dhe profesionale.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -