Fustani i zbulon shumë Anastasia Kvitkos

Anastasia Kvitko po vazhdon me provokimet.

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko, po prin si femra më e komentuar shkak i formave të saj trupore, shkruan lajmi.net.

Anastasia madje konsiderohet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian.

Modelja e cila është aktive në rrjete sociale edhe me foton e fundit të publikuar në Instagram duket se ka pasur problem me numrin e rrobave.

Fustani i ka zbuluar shumë gjoksin bombastik dhe sigurisht se duket tejet joshëse.

View this post on Instagram

I love print dresses @fashionnova @fashionnovamen 💓fashinnovapartner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Anastasia Kvitko po vazhdon me provokimet.

Modelja e famshme, Anastasia Kvitko, po prin si femra më e komentuar shkak i formave të saj trupore, shkruan lajmi.net.

Anastasia madje konsiderohet si konkurrentja më e fortë e Kim Kardashian.

Modelja e cila është aktive në rrjete sociale edhe me foton e fundit të publikuar në Instagram duket se ka pasur problem me numrin e rrobave.

Fustani i ka zbuluar shumë gjoksin bombastik dhe sigurisht se duket tejet joshëse.

View this post on Instagram

I love print dresses @fashionnova @fashionnovamen 💓fashinnovapartner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
2.5 ° C
3 °
1.7 °
74 %
2.1kmh
75 %
Tue
7 °
Wed
8 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
10 °

LAJMET E FUNDIT