Gënjeshtrat më të papara që burrat thonë para seksit

Femrat e dinë mirë që burrat do të bënin gjithçka për ti futur në shtratin e tyre. Kur themi gjithçka, gjithçka!

Madje, ashtu si pa kuptuar shndërrohen në gënjeshtarë aq të lezetshëm, vetëm që nata të përfundojë sipas parashikimit: Seks! Me siguri, çfarë ju kanë dëgjuar veshët më shumë, janë lista e gënjeshtrave më poshtë!

#1.

Hajde nga unë! Shohim ndonjë film, rrimë, hamë ndonjë gjë…

#2.

Duhet t’i heqësh rrobat. Ne as që do bëjmë seks. Thjesht më pëlqen ndjesia e lëkurës tëndë që prek lëkurën time.

#3.

Pse ti mendon që unë dua të bëj seks që sot me ty?

#4.

Është ftohtë këtu, hajde të futemi në krevat.

#5.

Ti je shumë e bukur dhe do të ishte një mrekulli të flija me ty!

#6.

Nuk do t’i tregoj njeriu nëse ti nuk i tregon njeriu!

#7.

Dua vetem te lahem në një vaskë me shumë flluska me ty-asgjë më tepër!

#8.

Do të vish të takosh qenin tim? Në 3:00 të mëngjesit…

#9.

Nuk ke pse ma kthen nderin!

#10.

Shkojmë të shohim tv në dhomën tënde?

Femrat e dinë mirë që burrat do të bënin gjithçka për ti futur në shtratin e tyre. Kur themi gjithçka, gjithçka!

Madje, ashtu si pa kuptuar shndërrohen në gënjeshtarë aq të lezetshëm, vetëm që nata të përfundojë sipas parashikimit: Seks! Me siguri, çfarë ju kanë dëgjuar veshët më shumë, janë lista e gënjeshtrave më poshtë!

#1.

Hajde nga unë! Shohim ndonjë film, rrimë, hamë ndonjë gjë…

#2.

Duhet t’i heqësh rrobat. Ne as që do bëjmë seks. Thjesht më pëlqen ndjesia e lëkurës tëndë që prek lëkurën time.

#3.

Pse ti mendon që unë dua të bëj seks që sot me ty?

#4.

Është ftohtë këtu, hajde të futemi në krevat.

#5.

Ti je shumë e bukur dhe do të ishte një mrekulli të flija me ty!

#6.

Nuk do t’i tregoj njeriu nëse ti nuk i tregon njeriu!

#7.

Dua vetem te lahem në një vaskë me shumë flluska me ty-asgjë më tepër!

#8.

Do të vish të takosh qenin tim? Në 3:00 të mëngjesit…

#9.

Nuk ke pse ma kthen nderin!

#10.

Shkojmë të shohim tv në dhomën tënde?

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
9.6 ° C
10 °
9 °
70 %
8.7kmh
75 %
Fri
9 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
7 °

LAJMET E FUNDIT

​Ëndrrat që nuk duhet të injorohen – zbuloni kuptimet e tyre

Për shekuj me radhë, njerëzit janë përpjekur të interpretojnë kuptimin e ëndrrave, ndërsa shkencëtarët kanë bërë kërkime të jashtëzakonshme në këtë fushë. Onirologjia është fusha...