Georgina dhe Ronaldo po shijojnë pushimet në jahtin luksoz 5.5 milionë dollarësh

Ata po shijojnë pushimet e tyre me fëmijët në fshatin italian, Portofino.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina kanë nisur pushimet me familjen e tyre, ndërsa u fotografuan në jahtin luksoz 5.5 milionë dollarësh në Portofino.

Por, ndonëse ditë me shi kur ata u fotografuan nga paparazi, kjo nuk ndikoi që ata të mos shijonin daljen në jahtin e tyre.

Jahti që familja ka zgjedhur përmban pesë kabina, gjashtë banjo, dy zona relaksimi, një sallë pritjeje të madhe, një dhomë ngrënie dhe një kuzhinë bashkëkohore.

Ata po shijojnë pushimet e tyre me fëmijët në fshatin italian, Portofino.

Cristiano Ronaldo dhe Georgina kanë nisur pushimet me familjen e tyre, ndërsa u fotografuan në jahtin luksoz 5.5 milionë dollarësh në Portofino.

Por, ndonëse ditë me shi kur ata u fotografuan nga paparazi, kjo nuk ndikoi që ata të mos shijonin daljen në jahtin e tyre.

Jahti që familja ka zgjedhur përmban pesë kabina, gjashtë banjo, dy zona relaksimi, një sallë pritjeje të madhe, një dhomë ngrënie dhe një kuzhinë bashkëkohore.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
moderate rain
11.8 ° C
12.2 °
11.1 °
76 %
2.6kmh
75 %
Tue
14 °
Wed
18 °
Thu
17 °
Fri
21 °
Sat
24 °

LAJMET E FUNDIT

Modelja e famshme provokon me lëvizjet në videon e fundit

Modelja e famshme i ka provokuar ndjekësit e saj. Modelja e famshme, Lindsey Pelas, e ka ngacmuar edhe njëherë imagjinatën e ndjekësve të shumtë, shkruan...

Prezantuesja e sportit ‘dridh’ instagramin me foton e fundit

Elmira Sadrija prezantuesja e 'Super Sport Kosova' vazhdon të postoi foto super seksi në rrjetet sociale. Vajza e cila ndiqet nga 28 mijë ndjekës së...