spot_imgspot_img

Gjyqtarë nga Kosova do të ndajnë drejtësi në Botërorin e futsallit

spot_img

Treshja e gjyqtarëve kosovarë, Besar Beqiri, Besart Ismajli dhe Florentina Kallaba, do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen tejet të rëndësishme në kuadër të Grupit B në “Elite Round”, për kualifikimet e Kupës së Botës në futsall.

Ata janë deleguar nga UEFA në ndeshjen Belgjikë – Ukrainë, falë vlerësimit të mirë në ndeshjet e deritashme në të cilat janë paraqitur.

Kjo ndeshje zhvillohet të premten në orën 20:00.

Treshja e gjyqtarëve kosovarë, Besar Beqiri, Besart Ismajli dhe Florentina Kallaba, do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen tejet të rëndësishme në kuadër të Grupit B në “Elite Round”, për kualifikimet e Kupës së Botës në futsall.

Ata janë deleguar nga UEFA në ndeshjen Belgjikë – Ukrainë, falë vlerësimit të mirë në ndeshjet e deritashme në të cilat janë paraqitur.

Kjo ndeshje zhvillohet të premten në orën 20:00.

spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img