Gold Ag sot publikon këngën me këngëtaren që është ‘zhdukur’ që sa vite

Goldi bashkëpunoi me këngëtaren e tij të preferuar të fëmijërisë.

Gold AG para pak ditësh njoftoi fansat se po vjen me këngë të re, në të cilën do t’i këndojë Tropojës.

Përmes postimit të fundit, reperi bëri të ditur se projektin në fjalë do ta sjell në bashkëpunim me këngëtaren Dava Gjergji.

Ai tha se kënga titullohet “Bylbyli i Tropojës” dhe i kushtohet dëshmorit Bylbyl Breçani, i cili ra heroikisht në Koshare.

Goldi bashkëpunoi me këngëtaren e tij të preferuar të fëmijërisë.

Gold AG para pak ditësh njoftoi fansat se po vjen me këngë të re, në të cilën do t’i këndojë Tropojës.

Përmes postimit të fundit, reperi bëri të ditur se projektin në fjalë do ta sjell në bashkëpunim me këngëtaren Dava Gjergji.

Ai tha se kënga titullohet “Bylbyli i Tropojës” dhe i kushtohet dëshmorit Bylbyl Breçani, i cili ra heroikisht në Koshare.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...