Gruaja e Ronaldos plotësisht e zhveshur në fotosesionin e ri, mbulon pjesët intime vetëm me çantën ‘Gucci’

E dashura e futbollistit të njohur ka pozuar mjaft e ‘nxehtë’.

Georgina Rodrigues është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft e pëlqyer dhe e komentuar për paraqitjen dhe format trupore të përsosura.

Së fundmi ajo solli një video në llogarinë zyrtare të Instagramit, e cila shihet duke pozuar e zhveshur komplet por që mbulonte pjesët intime me një çantë Gucci.

Postimet e tilla ajo nuk i ka të pakëta, pasi po këto paraqitje i kanë mbledhur asaj rreth 22 milionë ndjekës.

Ajo komentohet mjaft shumë në media rozë për fotografitë apo videot që poston nga përditshmëria dhe karriera si modele./Lajmi.net/

E dashura e futbollistit të njohur ka pozuar mjaft e ‘nxehtë’.

Georgina Rodrigues është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft e pëlqyer dhe e komentuar për paraqitjen dhe format trupore të përsosura.

Së fundmi ajo solli një video në llogarinë zyrtare të Instagramit, e cila shihet duke pozuar e zhveshur komplet por që mbulonte pjesët intime me një çantë Gucci.

Postimet e tilla ajo nuk i ka të pakëta, pasi po këto paraqitje i kanë mbledhur asaj rreth 22 milionë ndjekës.

Ajo komentohet mjaft shumë në media rozë për fotografitë apo videot që poston nga përditshmëria dhe karriera si modele./Lajmi.net/

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -