Gruaja i pret organin gjenital bashkëshortit, kjo është arsyeja

Kur u pyet nga komshinjtë pse e bëri këtë, ajo u përgjigj se “Bibla thotë të presim çdo gjë që mund të mëkatoj”.

Një grua e moshës së mesme i preu burrit të vet organet gjenitale pasi kuptoi se ai e kishte tradhtuar, raporton “DailyStar”.

Viktima është në gjendje jo të mirë pas tentativës së gruas, transmeton lajmi.net

Sipas raportit të policisë, ajo e sulmoi në orët e hershme të mëngjesit dhe viktima e mbrojti veten dhe gruaja pësoi një plagë joserioze gjatë kësaj.

Ajo ishte e tërbuar kur e kuptoi se burri i vet kishe qenë duke e tradhtuar dhe e kishte lënë shtatzënë “të dashurën” e vet.

Të parët në vendngjarje ishin komshinjtë që dëgjuan britma dhe zhurma dhe vrapuan të shikojnë se çfarë kishte ndodhur.

Detaje të mëtutjeshme nuk janë dhënë nga policia. /Lajmi.net/

Kur u pyet nga komshinjtë pse e bëri këtë, ajo u përgjigj se “Bibla thotë të presim çdo gjë që mund të mëkatoj”.

Një grua e moshës së mesme i preu burrit të vet organet gjenitale pasi kuptoi se ai e kishte tradhtuar, raporton “DailyStar”.

Viktima është në gjendje jo të mirë pas tentativës së gruas, transmeton lajmi.net

Sipas raportit të policisë, ajo e sulmoi në orët e hershme të mëngjesit dhe viktima e mbrojti veten dhe gruaja pësoi një plagë joserioze gjatë kësaj.

Ajo ishte e tërbuar kur e kuptoi se burri i vet kishe qenë duke e tradhtuar dhe e kishte lënë shtatzënë “të dashurën” e vet.

Të parët në vendngjarje ishin komshinjtë që dëgjuan britma dhe zhurma dhe vrapuan të shikojnë se çfarë kishte ndodhur.

Detaje të mëtutjeshme nuk janë dhënë nga policia. /Lajmi.net/

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

​Ëndrrat që nuk duhet të injorohen – zbuloni kuptimet e tyre

Për shekuj me radhë, njerëzit janë përpjekur të interpretojnë kuptimin e ëndrrave, ndërsa shkencëtarët kanë bërë kërkime të jashtëzakonshme në këtë fushë. Onirologjia është fusha...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
2.5 ° C
3 °
1.7 °
74 %
2.1kmh
75 %
Tue
7 °
Wed
8 °
Thu
10 °
Fri
11 °
Sat
10 °

LAJMET E FUNDIT

​Ëndrrat që nuk duhet të injorohen – zbuloni kuptimet e tyre

Për shekuj me radhë, njerëzit janë përpjekur të interpretojnë kuptimin e ëndrrave, ndërsa shkencëtarët kanë bërë kërkime të jashtëzakonshme në këtë fushë. Onirologjia është fusha...