spot_imgspot_img

I pari i futbolllit në Kosovë: Afrim Bunjaku është shembull i përkushtimit për shtetin

spot_img

Presidenti i FFK, Agim Ademi, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në Veri, ku humbi jetën një polic i Kosovës, Afrim Bunjaku.

“Afrimi ra heroikisht në krye të detyrës, në mbrojtje të pavarësisë dhe sovranitetit të shtetit tonë. Ai është shembulli i përkushtimit ndaj detyrës shtetërore dhe atdhedashurisë”, shkruani Ademi, derisa ka shprehur ngushëllime familjes, policisë dhe shokëve, transmeton Scanner.

Reagimi i plotë:

https://www.instagram.com/p/CxlAfJ6IGK2/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Presidenti i FFK, Agim Ademi, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në Veri, ku humbi jetën një polic i Kosovës, Afrim Bunjaku.

“Afrimi ra heroikisht në krye të detyrës, në mbrojtje të pavarësisë dhe sovranitetit të shtetit tonë. Ai është shembulli i përkushtimit ndaj detyrës shtetërore dhe atdhedashurisë”, shkruani Ademi, derisa ka shprehur ngushëllime familjes, policisë dhe shokëve, transmeton Scanner.

Reagimi i plotë:

https://www.instagram.com/p/CxlAfJ6IGK2/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img