Ilir Latifi e mposht Tanner Boserin

Shqiptari Ilir Latifi ka shënuar fitore kundër kanadezit Tanner Boser. Përballje interesante dhe pas tre rundeve Latifi u tregua më i mirë se rivali, në duelin e peshave të rënda ne UFC Vegas.

Latifi triumfon me vendim të gjyqtarëve dhe shpërthen në lot gëzimi. Latifi deri më tani ka 15 fitore dhe 8 humbje, derisa kundërshtari i tij ka 19 fitore dhe 7 humbje.

VIDEON MUND TA SHIKONI KËTU 

 

Shqiptari Ilir Latifi ka shënuar fitore kundër kanadezit Tanner Boser. Përballje interesante dhe pas tre rundeve Latifi u tregua më i mirë se rivali, në duelin e peshave të rënda ne UFC Vegas.

Latifi triumfon me vendim të gjyqtarëve dhe shpërthen në lot gëzimi. Latifi deri më tani ka 15 fitore dhe 8 humbje, derisa kundërshtari i tij ka 19 fitore dhe 7 humbje.

VIDEON MUND TA SHIKONI KËTU 

 

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -