Interpretuesi i hitit ‘E pa shpirt’ vjen me një super bashkëpunim

Kosova nuk ndalon së prodhuari artistë të rinj.

E në mesin e shumë emrave është dhe Egzon Mjeku, një zë i ri në estradë i cili premton shumë për publikun shqiptarë.

Në shkurt të këtij viti Egzoni lansoi projektin e tij të parë të titulluar “E pashpirt” i cili erdhi i realizuar dhe me klip.

Por, pas këtij projekti, artisti do të vijë me një bashkëpunim kësaj radhe me një artiste të njohur të estradës, ndërsa kënga mban titullin “Tradhtare” dhe është punuar nga producenti i njohur Rzon, kurse klipi nga “Sekuencë”.

Egon Mjeku njihet për bashkëpunimet e tij me Rzon-in, i cili është kthyer në një nga producentët më të kërkuar në vend.

Gjithashtu, Mjeku është duke punuar edhe në projekte të reja të cilat do të lansohen shumë shpejt.

Foto e marrë në instagram

Kosova nuk ndalon së prodhuari artistë të rinj.

E në mesin e shumë emrave është dhe Egzon Mjeku, një zë i ri në estradë i cili premton shumë për publikun shqiptarë.

Në shkurt të këtij viti Egzoni lansoi projektin e tij të parë të titulluar “E pashpirt” i cili erdhi i realizuar dhe me klip.

Por, pas këtij projekti, artisti do të vijë me një bashkëpunim kësaj radhe me një artiste të njohur të estradës, ndërsa kënga mban titullin “Tradhtare” dhe është punuar nga producenti i njohur Rzon, kurse klipi nga “Sekuencë”.

Egon Mjeku njihet për bashkëpunimet e tij me Rzon-in, i cili është kthyer në një nga producentët më të kërkuar në vend.

Gjithashtu, Mjeku është duke punuar edhe në projekte të reja të cilat do të lansohen shumë shpejt.

Foto e marrë në instagram

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
15.9 ° C
16.1 °
15.6 °
82 %
0.5kmh
75 %
Wed
18 °
Thu
19 °
Fri
24 °
Sat
23 °
Sun
25 °

LAJMET E FUNDIT

Edhe Dani si Labi, nuk beson në koronavirus

Edhe Ramadan Krasniqi i takon grupit të skeptikëve që nuk i besojnë ekzistencës së koronavirusit. Ai në Klan Kosova deklaroi se nuk beson në COVID-19...

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...