Joana shfaqet e mahnitshme në kopshtin e saj në Love Island

Ylli Island’s Joanna Chimonides ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm me bikine të zeza në Kent

Ajo ka qenë e zëna me fansat duke bërë video të fitnesit gjatë vetizolimit në Instagram.

Joana Chimonides ka trupit ka treguar frutet e punës së saj derisa ka qëndruar në njërin prej hotelëve më të mira në Kent.

Ylli i televizionit (22) ka treguar figurën e saj në bikine të zeza, derisa ka një peshqir në gjoksin.

Ylli Island’s Joanna Chimonides ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm me bikine të zeza në Kent

Ajo ka qenë e zëna me fansat duke bërë video të fitnesit gjatë vetizolimit në Instagram.

Joana Chimonides ka trupit ka treguar frutet e punës së saj derisa ka qëndruar në njërin prej hotelëve më të mira në Kent.

Ylli i televizionit (22) ka treguar figurën e saj në bikine të zeza, derisa ka një peshqir në gjoksin.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
15.9 ° C
16.1 °
15.6 °
87 %
1kmh
75 %
Sat
23 °
Sun
24 °
Mon
27 °
Tue
27 °
Wed
26 °

LAJMET E FUNDIT

Juventusi dhe Reali shkojnë të shpia

Juventus dhe Real Madrid janë eliminuar nga Liga e Kampionëve. Skuadra italiane edhe pse ka shënuar fitore 2-1, por humbje 1-0, në Francë nga Lyon...

Formacionet zyrtare: Manchester City – Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes së Ligës së Kampionëve e cila zhvillohet në mes të Manchester City dhe Real Madrid. Manchester City: Ederson, Walker,...