Kamerat kanë kapur çdo gjë, ja si u theren me thika midis Prishtine

Një përleshje mes shtatë personave ka ndodhur në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Rexhep Luci”, sot, e shtunë, rreth orës 12:00.

Në një video të siguruar nga Ekonomia Online shihen personat e përfshirë në përleshje, të cilët mbanin edhe thika.

Raportohet se një person ka mbetur i lënduar rëndë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka arritur ta ndalë përleshjen.

Një përleshje mes shtatë personave ka ndodhur në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Rexhep Luci”, sot, e shtunë, rreth orës 12:00.

Në një video të siguruar nga Ekonomia Online shihen personat e përfshirë në përleshje, të cilët mbanin edhe thika.

Raportohet se një person ka mbetur i lënduar rëndë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka arritur ta ndalë përleshjen.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
broken clouds
15.9 ° C
16.1 °
15.6 °
87 %
1kmh
75 %
Sat
23 °
Sun
24 °
Mon
27 °
Tue
27 °
Wed
26 °

LAJMET E FUNDIT