Kënga e Mirudit dita-ditës po pëlqehet nga publiku

Këngëtari Mirud është një nga pjesëmarrësit në Festivalin e RTSH-së.

Ai këtë vit do merr pjesë me këngën ‘Nëse vdes’, këngë kjo që në vete përmban shumë ritëm, shkruan Syri Kosova.

E projekti në fjalë dita-ditës po shëndrrohet në një nga favoritet e publikut, sa i përket gjitha këngëve pjesëmarrëse.

Përpos që po ecë mirë me klikime, kënga në fjalë po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

Kështu, ‘Nëse vdes’ ka gjasa të mëdha të bëhet kënga fituese dhe ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Këngëtari Mirud është një nga pjesëmarrësit në Festivalin e RTSH-së.

Ai këtë vit do merr pjesë me këngën ‘Nëse vdes’, këngë kjo që në vete përmban shumë ritëm, shkruan Syri Kosova.

E projekti në fjalë dita-ditës po shëndrrohet në një nga favoritet e publikut, sa i përket gjitha këngëve pjesëmarrëse.

Përpos që po ecë mirë me klikime, kënga në fjalë po shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

Kështu, ‘Nëse vdes’ ka gjasa të mëdha të bëhet kënga fituese dhe ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
scattered clouds
9.1 ° C
9.4 °
8.9 °
70 %
7.2kmh
40 %
Fri
8 °
Sat
11 °
Sun
11 °
Mon
8 °
Tue
9 °

LAJMET E FUNDIT

Sa paguhet Teuta Krasniqi në “Çka ka shpija”?

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të emisionit Prive. Ajo tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave të rezervuar për të. Sa...

Enxhi, asistentja që e bën MTI-në të ngrohtë edhe në dimër!

Asistentja ekzekutive në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë (MTI), Enxhi Stublla kohë pas kohe bën paraqitje nga më të ndryshme në rrjetet sociale. Pozat e...