Kush është mashkulli që u pa pranë Leonora Jakupit gjatë pushimeve në Turqi

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Këngëtarja po i kalon pushimet këto ditë në bregdetin e Turqisë.

Nga atje, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e një mashkulli misterioz.

Nuk dihet lidhja e Leonorës me personin në fjalë, por ajo që ditë është se ai nuk është i dashuri për të cilin muaj me parë kishte folur në media Leonora, e me të cilin ka vite që është në lidhje.

Mbetet të shihet nëse personi në fjalë është vetëm ndonjë ‘kalimtar rasti’, apo Leonora ka diçka me serioze me të.

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Këngëtarja po i kalon pushimet këto ditë në bregdetin e Turqisë.

Nga atje, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e një mashkulli misterioz.

Nuk dihet lidhja e Leonorës me personin në fjalë, por ajo që ditë është se ai nuk është i dashuri për të cilin muaj me parë kishte folur në media Leonora, e me të cilin ka vite që është në lidhje.

Mbetet të shihet nëse personi në fjalë është vetëm ndonjë ‘kalimtar rasti’, apo Leonora ka diçka me serioze me të.

spot_img

NGJARJE TË TJERA