Lindsey Pelas ndezë rrjetin veshur me body të bardhë dhe çorapë të gjata

Lindsey Pelas ka treguar edhe njëherë fizikun e saj perfekt.

Modelja bionde është shfaq veshur me një body të bardhë dhe corapë të gjata duke pozuar joshëse para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk shpëtoi pa u komentuar nga ndjekësit e saj të cilët mbetën të mahnitur nga paraqitja e modeles.

Si zakonisht ajo mori komplimentet më unike për dukjen e saj fantastike.


Theksojmë se Lindsey numëron 8 milionë ndjekës në instagram./Lajmi.net/

Lindsey Pelas ka treguar edhe njëherë fizikun e saj perfekt.

Modelja bionde është shfaq veshur me një body të bardhë dhe corapë të gjata duke pozuar joshëse para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

Ajo nuk shpëtoi pa u komentuar nga ndjekësit e saj të cilët mbetën të mahnitur nga paraqitja e modeles.

Si zakonisht ajo mori komplimentet më unike për dukjen e saj fantastike.


Theksojmë se Lindsey numëron 8 milionë ndjekës në instagram./Lajmi.net/

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -