spot_img

Llapi i pandalshëm, zyrtarizon qendërmbrojtësin Granit Jashari

spot_img

KF Llapi ka zyrtarizuar mbrojtësin Granit Jashari.

Lajmin e ka konfirmuar vet klubi llapjan në rrjetet sociale.

Ky është postimi i tyre.

 

𝐁𝐎𝐌𝐁𝐀 𝐄 𝐃𝐈𝐓𝐄̈𝐒 💣
Super qendërmbrojtësi, Granit Jashari është bardhekaltër 🤍💙
KF Llapi me kënaqësi njofton për transferimin më të ri të skuadrës, qendërmbrojtësin Granit Jashari.
24-vjeçari me cilësi të jashtëzakonshme në fazën e mbrojtjes, do rris edhe më tepër kualitetin e ekipit si dhe do jetë forcë shtesë për klubin që t’i arrij objektivat.
Jashari ka spikatur me paraqitje edicionin e fundit ku ishte pjesë e Gjilanit, klub me të cilin u paraqit edhe në garat ndërkombëtare ku ishte titullar i padiskutueshëm.
Në praninë e Drejtorit Sportiv, Mentor Zhdrella, Graniti ka nënshkruar kontratë dy-vjeçare me klubin me opsion rinovimi edhe për një-vit tjetër dhe nga e hëna veç se bashkohet me grupin e futbollistëve në stërvitje.
Me transferimin e Granitit dhe gjitha transferimeve tjera që kanë ardhur këtë afat kalimtar, klubi është i përkushtuar maksimalisht për t’i arritur objektivat dhe për t’ua kthyer lavdinë tifozëve siq ata duan – një ekip të fortë dhe konkurrues për trofe.
Mirësevjen në shtëpinë tënde të re, Granit. Të urojmë suksese me fanellën bardhekaltër 🙌

KF Llapi ka zyrtarizuar mbrojtësin Granit Jashari.

Lajmin e ka konfirmuar vet klubi llapjan në rrjetet sociale.

Ky është postimi i tyre.

 

𝐁𝐎𝐌𝐁𝐀 𝐄 𝐃𝐈𝐓𝐄̈𝐒 💣
Super qendërmbrojtësi, Granit Jashari është bardhekaltër 🤍💙
KF Llapi me kënaqësi njofton për transferimin më të ri të skuadrës, qendërmbrojtësin Granit Jashari.
24-vjeçari me cilësi të jashtëzakonshme në fazën e mbrojtjes, do rris edhe më tepër kualitetin e ekipit si dhe do jetë forcë shtesë për klubin që t’i arrij objektivat.
Jashari ka spikatur me paraqitje edicionin e fundit ku ishte pjesë e Gjilanit, klub me të cilin u paraqit edhe në garat ndërkombëtare ku ishte titullar i padiskutueshëm.
Në praninë e Drejtorit Sportiv, Mentor Zhdrella, Graniti ka nënshkruar kontratë dy-vjeçare me klubin me opsion rinovimi edhe për një-vit tjetër dhe nga e hëna veç se bashkohet me grupin e futbollistëve në stërvitje.
Me transferimin e Granitit dhe gjitha transferimeve tjera që kanë ardhur këtë afat kalimtar, klubi është i përkushtuar maksimalisht për t’i arritur objektivat dhe për t’ua kthyer lavdinë tifozëve siq ata duan – një ekip të fortë dhe konkurrues për trofe.
Mirësevjen në shtëpinë tënde të re, Granit. Të urojmë suksese me fanellën bardhekaltër 🙌

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img