Martohet futbollisti i Kosovës, së shpejti pritet të bëhet baba

Futbollisi i Kosovës, Florent Muslija, ka kurorëzuar dashurinë me martesë.

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës dhe njëherësh i klubit gjerman Hannover 96, Florent Muslija, ka marrë një hap të ri në jetën e tij.

Florenti përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se ka kurorëzuar dashurinë me martesë, me partneren e tij.

Ai gjithmonë ka tentuar që të jetë më i rezervuar sa i përket jetës private, por kësaj radhe vendosi të njoftojë ndjekësit për martesë.

“Dashuria e jetës time. Sapo jemi martuar”, ka shkruar ai sipër një fotografie, në të cilën shfaqet me bashkëshorten në prehër.

Në atë imazh, bashkëshortja e Florentit shfaqet e veshur në të bardha, teksa në sy të bie barku, që lë të kuptohet se çifti presin së shpejti të bëhen prindër.

Futbollisi i Kosovës, Florent Muslija, ka kurorëzuar dashurinë me martesë.

Futbollisti i Përfaqësueses së Kosovës dhe njëherësh i klubit gjerman Hannover 96, Florent Muslija, ka marrë një hap të ri në jetën e tij.

Florenti përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se ka kurorëzuar dashurinë me martesë, me partneren e tij.

Ai gjithmonë ka tentuar që të jetë më i rezervuar sa i përket jetës private, por kësaj radhe vendosi të njoftojë ndjekësit për martesë.

“Dashuria e jetës time. Sapo jemi martuar”, ka shkruar ai sipër një fotografie, në të cilën shfaqet me bashkëshorten në prehër.

Në atë imazh, bashkëshortja e Florentit shfaqet e veshur në të bardha, teksa në sy të bie barku, që lë të kuptohet se çifti presin së shpejti të bëhen prindër.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -