‘Bomba’ e ditës / Mbappe e Guardiola në Milan

Miliarderi francez, Bernard Arnault po spekulohet në mediat italiane se mund ta blejë klubin e AC Milan.

Arnauld do të paguajë më pak se 1 miliard euro për ta blerë klubin nga qyteti i modës.

Synimi i tij është të bashkojë në “San Siro” talentin francez të PSG-së, Kylian Mbappe dhe trajnerin aktual të Manchester Cityt, Pep Guardiola.

Madje, Arnauld është i gatshëm t’i ofrojë Mbappes një pagë prej 50 milionë euro në sezon.

Gjithashtu, trajnerit spanjoll, Guardiolas, do t’i ofrojë një buxhet të madh për përforcime të tjera.

Miliarderi francez, Bernard Arnault po spekulohet në mediat italiane se mund ta blejë klubin e AC Milan.

Arnauld do të paguajë më pak se 1 miliard euro për ta blerë klubin nga qyteti i modës.

Synimi i tij është të bashkojë në “San Siro” talentin francez të PSG-së, Kylian Mbappe dhe trajnerin aktual të Manchester Cityt, Pep Guardiola.

Madje, Arnauld është i gatshëm t’i ofrojë Mbappes një pagë prej 50 milionë euro në sezon.

Gjithashtu, trajnerit spanjoll, Guardiolas, do t’i ofrojë një buxhet të madh për përforcime të tjera.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...

Guardiola nuk pret fortë, e zyrtarizon tek Manchester City, super yllin e La Ligës

Manchester City ka kompletuar transferimin e parë për këtë afat kalimtar, duke transferuar Ferran Torresin. Nënkampioni anglez ka njoftuar se ka arritur marrëveshje transferimi me...

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
light intensity shower rain
16 ° C
16 °
16 °
87 %
1kmh
75 %
Wed
20 °
Thu
20 °
Fri
23 °
Sat
23 °
Sun
24 °

LAJMET E FUNDIT

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”. Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese...

Guardiola nuk pret fortë, e zyrtarizon tek Manchester City, super yllin e La Ligës

Manchester City ka kompletuar transferimin e parë për këtë afat kalimtar, duke transferuar Ferran Torresin. Nënkampioni anglez ka njoftuar se ka arritur marrëveshje transferimi me...

Xherdan Shaqiri e ‘harron’ Liverpoolin, shihet në jaht i rrethuar me femra

Xherdan Shaqiri sot ishte në fokusin e mediave ndërkombëtare, gjegjësisht të rubrikës rozë. “The Sun” shkruan se si futbollisti nga Kosova ‘e kishte harruar kremin...