spot_img

Miss Shqipëria 2024, njihuni me vajzën që “rrëmbeu” kurorën e më të bukurës shqiptare

spot_img

Klea Llagonia është kurorëzuar Miss Shqipëria 2024. Eneida Muçaj u shpall shoqëruesja e parë e Miss Shqipërisë, ndërsa Rebeka Cani u shpall shoqëruesja e dytë.

Edicioni i 26 i këtij kompeticioni u përmbyll me një mbrëmje organizuar në kalanë e Peqinit. Nën moderimin e Drita Zirit dhe Ermal Peçit, ishte një spektakël që dhuroi mjaft emocione.

Gjatë mbrëmjes, kishte edhe të ftuar këngëtarë të mirënjohur si Xhesika Polo, David Dreshaj, NRG Band, Altin Goci, Stresi dhe Argjend Gjigja.

Klea Llagonia është kurorëzuar Miss Shqipëria 2024. Eneida Muçaj u shpall shoqëruesja e parë e Miss Shqipërisë, ndërsa Rebeka Cani u shpall shoqëruesja e dytë.

Edicioni i 26 i këtij kompeticioni u përmbyll me një mbrëmje organizuar në kalanë e Peqinit. Nën moderimin e Drita Zirit dhe Ermal Peçit, ishte një spektakël që dhuroi mjaft emocione.

Gjatë mbrëmjes, kishte edhe të ftuar këngëtarë të mirënjohur si Xhesika Polo, David Dreshaj, NRG Band, Altin Goci, Stresi dhe Argjend Gjigja.

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

NGJARJE TË TJERA

spot_img
spot_img