Mitrovicasi i dërgoi video ku dukej i zhveshur një vajze: Ia morën 10 mijë euro duke e shantazhuar, i kërkojnë akoma

Një të riut nga Mitrovica i ka kushtuar shtrenjtë një video intime të cilën ia ka dërguar para dy vitesh një vazje me të cilën po komunikonte.

Ai dy vite më parë i kishte dërguar vajzës në Viber një video intime, ku shfaqet i zhveshur dhe duke i prekur organet gjenitale. Por për këtë video ai u shantazhua nga vajza dhe një i afërm i saj, saktësisht nga djali i tezes.

Dy vite më parë i riu, kishte paguar 10 mijë euro që ajo video mos t’i publikohej dhe të mos u tregohej të afërmve të tij.

Por ndaj tij, sërish kanë filluar shantazhet. Ai mbrëmjen e së premtes më 11 shtator, rreth orës 21 është kontaktuar nga i njëjti person ku i janë kërkuar edhe 1 mijë euro të tjera.

Një burim i Reporteri.net në Policinë e Mitrovicës ka bërë të ditur se janë duke e kërkuar të dyshuarin të cilin ende nuk e kanë gjetur.

Një të riut nga Mitrovica i ka kushtuar shtrenjtë një video intime të cilën ia ka dërguar para dy vitesh një vazje me të cilën po komunikonte.

Ai dy vite më parë i kishte dërguar vajzës në Viber një video intime, ku shfaqet i zhveshur dhe duke i prekur organet gjenitale. Por për këtë video ai u shantazhua nga vajza dhe një i afërm i saj, saktësisht nga djali i tezes.

Dy vite më parë i riu, kishte paguar 10 mijë euro që ajo video mos t’i publikohej dhe të mos u tregohej të afërmve të tij.

Por ndaj tij, sërish kanë filluar shantazhet. Ai mbrëmjen e së premtes më 11 shtator, rreth orës 21 është kontaktuar nga i njëjti person ku i janë kërkuar edhe 1 mijë euro të tjera.

Një burim i Reporteri.net në Policinë e Mitrovicës ka bërë të ditur se janë duke e kërkuar të dyshuarin të cilin ende nuk e kanë gjetur.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
few clouds
23.8 ° C
25 °
22.2 °
36 %
3.1kmh
20 %
Sat
24 °
Sun
26 °
Mon
26 °
Tue
28 °
Wed
28 °

LAJMET E FUNDIT

Fshati shqiptar që ka vetëm burra, prej tri dekadash nuk kanë marrë nuse

Në shoqërinë shqiptare shkuesia ka qenë protagonisti kryesor që bekonte martesat, sot interneti i ka ndryshuar njohjet. Megjithatë në fshatin Mushnik të Rrogozhinës ende është...