Modelja shqiptare publikon fotografi provokative nga shtrati

Modelja shqiptare, Xhensila Seferi, edhe këtë herë e ka hijeshuar rrjetin social Instagram.

Në llogarinë e saj, ajo erdhi me një imazh të “nxehtë”.

Biondia u shfaq në shtrat, e veshur me të brendshme. Edhe pozicioni se si pozoi, ishte mjaft joshës.

Duke qenë se pozoi natën, Xhensila mbase i la pa gjumë ndjekësit e saj.

Modelja shqiptare, Xhensila Seferi, edhe këtë herë e ka hijeshuar rrjetin social Instagram.

Në llogarinë e saj, ajo erdhi me një imazh të “nxehtë”.

Biondia u shfaq në shtrat, e veshur me të brendshme. Edhe pozicioni se si pozoi, ishte mjaft joshës.

Duke qenë se pozoi natën, Xhensila mbase i la pa gjumë ndjekësit e saj.

NGJARJE TË TJERA

Përfundon pjesa e parë e takimit Drita – Prishtina, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet skuadrës Drita dhe FC Prishtina me rezultat të favorshëm për këtë të fundit. Ishte futbollisti Qendrim Zyba...

Real Madrid ‘godet’ fortë në merkato, arrin akordin me yllin e Bayernit

Real Madridi ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Bayern Munichut, David Alaban. Kështu raportoi para pak minutave media e famshme spanjoll, Marca, përcjell Gazeta Express. Austriaku...
- Reklamë nga Gjirafa -