Morena nuk i ndal pozat provokative, publikon të radhës në të brendshme rozë

Këngëtarja së fundi ka zgjedhur të shfaqet joshëse në fotografitë që publikon.

Sapo ka ndarë me ndjekësit imazhin në Instagram e veshur në të brendshme të markës “Gucci”, shkruan lajmi.net.

Duke ekspozuar linjat e bukura që posedon, Morena tregoi edhe tatuazhet e shumta.

Të brendshmet ngjyrë rozë i ka kombinuar me një palë xhinse, flokët bionde i ka lëshuar dhe ka pozuar.

Ndryshe, Morena është aktive me fotografi të shumta në profilin e saj zyrtar Instagram shpesh realizon fotosesione të ndryshme.

Këngëtarja së fundi ka zgjedhur të shfaqet joshëse në fotografitë që publikon.

Sapo ka ndarë me ndjekësit imazhin në Instagram e veshur në të brendshme të markës “Gucci”, shkruan lajmi.net.

Duke ekspozuar linjat e bukura që posedon, Morena tregoi edhe tatuazhet e shumta.

Të brendshmet ngjyrë rozë i ka kombinuar me një palë xhinse, flokët bionde i ka lëshuar dhe ka pozuar.

Ndryshe, Morena është aktive me fotografi të shumta në profilin e saj zyrtar Instagram shpesh realizon fotosesione të ndryshme.

NGJARJE TË TJERA

- Reklamë nga Gjirafa -