Mos u mashtroni nga fotot në Instagram,, ja sa ndryshe janë në të vërtetë këto vajza

Të gjithë duan që të jenë në formën e vet më të mirë në imazhet që postojnë online, por këta përdorues Instagrami e kanë tejkaluar masën dhe janë demaskuar për këtë.

LLogaria ruse ‘Beauty False’ ndan shpesh foto të influencuesëve dhe fotove të tyre reale për t’i krahasuar me versionet shumë të edituara që ata ndajnë në rrjete sociale.

Kjo faqe kërkon të zbehë iluzionin që makiazhi dhe editimi i fotove bën të mundur.

Të gjithë duan që të jenë në formën e vet më të mirë në imazhet që postojnë online, por këta përdorues Instagrami e kanë tejkaluar masën dhe janë demaskuar për këtë.

LLogaria ruse ‘Beauty False’ ndan shpesh foto të influencuesëve dhe fotove të tyre reale për t’i krahasuar me versionet shumë të edituara që ata ndajnë në rrjete sociale.

Kjo faqe kërkon të zbehë iluzionin që makiazhi dhe editimi i fotove bën të mundur.

- Reklamë nga Gjirafa -

Artikuj të ngjashëm

MOTISOT
Minutë pas minute

Republic of Kosovo
light intensity shower rain
16 ° C
16 °
16 °
87 %
1kmh
75 %
Wed
20 °
Thu
20 °
Fri
23 °
Sat
23 °
Sun
24 °

LAJMET E FUNDIT